99,6% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam8390Nie polecam37

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Regulamin promocji 20zł w prezencie

Regulamin promocji

20 zł w prezencie na następne zakupu -  za każde wydane 100 zł  

Organizatorem Promocji jest firma Stator Piotr Wojtasik NIP 642-104-97-74 z siedzibą 44-207 Rybnik Gliwicka 211 zwany dalej „Organizatorem”.

 

 1. Promocja obowiązuje w okresie od 25.08.2023 do 31.10.2023 .
 2. Promocja dotyczy wyłącznie zakupów dokonanych bezpośrednio w sklepie stacjonarnym Maluszek w Rybniku ,   Wodzisławska 116 .
 3. W promocji mogą wziąć udział osoby fizyczne i podmioty gospodarcze, które w okresie obowiązywania promocji spełnią wszystkie warunki wskazane w Regulaminie .
 4. Uczestnik , który dokona zakupu w okresie promocyjnym dowolnych przedmiotów nie objętych innymi promocjami lub rabatami za kwotę minimum 100 zł otrzyma KUPON  o wartości 20 zł .
 5. Uczestnik, który w czasie trwania Promocji dokona zakupu towarów za wielokrotność kwoty 100,00 zł, jest uprawniony do otrzymania Kuponu rabatowego o wartości równej wielokrotności kwoty 20,00 zł za każde wydane 100,00 zł .
 6. Kupon rabatowy może zostać wykorzystany w okresie promocji jako środek płatniczy przy następnych zakupach na kwotę min 100 zł.
 7. Uczestnik może zrealizować przyznany mu Kupon rabatowy nie wcześniej niż w dniu następnym od momentu otrzymania Kuponu .
 8. Wydane Kupony można zrealizować do 31 grudnia 2023 r. W przypadku  realizacji Kuponu płatniczego do kolejnej  transakcji następny Kupon  nie przysługuje.
 9. Promocja nie łączy się z innymi promocjami i rabatami .
 10. Udział w Promocji jest dobrowolny.
 11. Kupon rabatowy wydawany jest przy kasie do paragonu zakupu - na który zostaje wpisana informacja o wydaniu Kuponu .
 12. Kupon rabatowy nie podlega wymianie na gotówkę.
 13. Kupon rabatowy po jego zrealizowaniu zostaje zatrzymany przez sprzedawcę jako dowód uczestnictwa w promocji.
 14. W przypadku zwrotu towaru objętego promocją zwrotowi podlega również  niewykorzystany kupon , w przypadku braku zwrotu kuponu  kwota zwrotu zostanie pomniejszona o wartość kuponu.
 15. Organizator zastrzega sobie prawo dokonywania zmian w niniejszym Regulaminie, przy czym zmiany Regulaminu nie mogą wpłynąć na pogorszenie warunków uczestnictwa w promocji, ani nie będą naruszać praw nabytych przez Uczestników. Organizator zobowiązuje się do poinformowania o zmianach w odpowiednim czasie przed ich wejściem w życie, w sposób umożliwiający Uczestnikom zapoznanie się z nimi.
 16. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą Promocją będą rozstrzygane przez właściwe polskie sądy powszechne.
 17. Regulamin wchodzi w życie w dniu rozpoczęcia Promocji.

                                                                                            

Rybnik  21-09-2022

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl